SİVAS BELEDİYESPOR FUTBOL YAZ OKULU BAŞLIYOR…

DİĞER 25.06.2024 13:10:24 0
SİVAS BELEDİYESPOR FUTBOL YAZ OKULU BAŞLIYOR…

Sivas Belediyespor tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen futbol yaz okulu, bu sene de spora meraklı çocuklar için kapılarını açıyor.


Gelecek nesillerde sağlıklı yaşam ve spor bilincinin geliştirilmesi amacıyla düzenlenen yaz kursuna 2013 ile 2016 yılları arasında doğan çocuklar kayıt yaptırabilecek.


25 Haziran Salı günü başlayacak başvurular, 2 Temmuz Salı gününe kadar devam edecek. Kayıtlar 09.00-18.00 saatleri arasında Muhsin Yazıcıoğlu Spor Tesislerinde yapılacak.


Futbol yaz okuluna farklı mahallelerden ücretsiz servis olanağı sağlanacak. Ayrıca çocukların formaları Belediyespor tarafından karşılanacak.


Çocukların hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerini önemsediklerini ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Adem Uzun, "Okullarımızın kapanmasıyla birlikte biz de yaz spor kurslarımızın startını verdik. Amacımız çocukların sportif faaliyetlerini arttırmak ve kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde alacakları eğitimlerle yavrularımız hem eğlenecek hem de kendilerini geliştirecekler. Şimdiden tüm çocuklarımızın eğlenceli bir yaz dönemi geçirmelerini temenni ediyor, başarılar diliyorum" dedi.


Sivas,Sivas Belediyesi

Büyükşehir Belediyesi’nden İki Günlük ‘Çocuk Şenliği’

Van Büyükşehir Belediyesi İlaçlama Çalışmalarını Genişletti

DBB 20 bin kişiye aşure dağıttı

Eş Başkanlar Sümerpark’taki belediye birimlerini denetledi

DULKADİROĞLU BELEDİYESİ`NDEN NAMIK KEMAL MAHALLESİ PARKLARINA ÖZEL TEMİZLİK ÇALIŞMASI

YOZGAT BOZOKSPOR İLE ALAKALI BAŞKANIMIZIN KAMUOYU AÇIKLAMASI

Rehberler İçin Sertifikalı ‘Türk İşaret Dili’ Kursu Açılacak

Başkan Gülpınar’dan 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

BAŞKANIMIZ UZUN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI…

35.2°