SİSKİ Ekipleri Her An Hizmetinizde 24 Saat Kesintisiz Destek

DİĞER 25.06.2024 15:00:13 0
SİSKİ Ekipleri Her An Hizmetinizde 24 Saat Kesintisiz Destek
Siirt Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü (SİSKİ) arıza ekipleri, şehrimizin su ve kanalizasyon sistemlerinin sorunsuz işlemesi için günün her saati göreve hazır. Siirt'in kent merkezinde meydana gelen kanalizasyon arızalarına ve vidanjör ihtiyaçlarına anında müdahale eden SİSKİ, 7/24 esasına göre çalışmalarını sürdürmektedir.
Kentimizin dört bir yanında aralıksız devam eden bakım ve onarım çalışmaları, vatandaşlarımızdan gelen bildirimler doğrultusunda koordineli bir şekilde ilerliyor. SİSKİ Çağrı Merkezi'ne iletilen her türlü talep, ilgili birimlere hızlı ve etkin bir şekilde aktarılarak, gece geç saatlerde dahi olsa arızalara anında müdahale edilmesi sağlanmaktadır.
Bu süreçte, tüm araç ve ekipmanlarımızla donatılmış ekiplerimiz, herhangi bir aksama olmaksızın hizmet vermek adına planlı ve koordineli çalışmalarına devam etmektedir. SİSKİ ekipleri, Siirt Belediyesi'nin kaliteli, hızlı ve kesintisiz hizmet anlayışı çerçevesinde, şehrimizin su ve kanalizasyon altyapısının sağlıklı işleyişini güvence altına almak için gece gündüz demeden çalışmaktadır.
Siirt Belediyesi olarak, siz değerli hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırmak ve altyapı sorunlarını minimuma indirmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. SİSKİ ekiplerimizin fedakâr çalışmaları ve arıza müdahale hızı, bizlere güvenli ve sağlam bir şehir altyapısı sunmaktadır.

Siirt,Siirt Belediyesi

Büyükşehir Belediyesi’nden İki Günlük ‘Çocuk Şenliği’

Van Büyükşehir Belediyesi İlaçlama Çalışmalarını Genişletti

DBB 20 bin kişiye aşure dağıttı

Eş Başkanlar Sümerpark’taki belediye birimlerini denetledi

DULKADİROĞLU BELEDİYESİ`NDEN NAMIK KEMAL MAHALLESİ PARKLARINA ÖZEL TEMİZLİK ÇALIŞMASI

YOZGAT BOZOKSPOR İLE ALAKALI BAŞKANIMIZIN KAMUOYU AÇIKLAMASI

Rehberler İçin Sertifikalı ‘Türk İşaret Dili’ Kursu Açılacak

Başkan Gülpınar’dan 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

BAŞKANIMIZ UZUN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI…

35.2°