Merkezefendi Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Belirledi

CHP 11.06.2024 13:39:20 0
Merkezefendi Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Belirledi

Merkezefendi’de, 16 Haziran Pazar günü başlayacak olan Kurban Bayramı hazırlıkları çerçevesinde kurban kesim yerleri belirlendi. Belirlenen; Yenişehir Kapalı Pazar Yeri, Sevindik Kapalı Pazar Yeri, Bahçelievler Kapalı Pazar Yeri, Yeni Mahalle Kapalı Pazar Yeri, Servergazi Kapalı Pazar Yeri, Barbaros Kapalı Pazar Yeri, Babadağ TOKİ Evleri Kapalı Pazar Yeri, Karaman (Değirmenönü) Kapalı Pazar Yeri ve 1200 Evler Kapalı Pazar Yerlerinde küçükbaş kurban kesimi yapılacak. Belirlenen noktalarda vatandaşın daha sağlıklı ve temiz bir ortamda kurban kesim işlemlerini gerçekleştirebilmesi için tüm tedbir ve önlemler alındı.

Kurban kesim alanlarında kasap, zabıta ekipleri ve görevli personel hazır bulunacak. Görev alan ekipler, hijyen kurallarına uyulması konusunda vatandaşlara yardımcı olacak. Kesim işlemlerinin sona ermesinin ardından Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, kesim alanlarında temizlik işlemini gerçekleştirecek.

Fen İşleri Müdürlüğü, Kültür Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Çağrı Merkezi ekipleri Kurban Bayramı boyunca görevlerinin başında olacak.

“KURBAN BAYRAMINDA 24 SAAT GÖREV BAŞINDA OLACAĞIZ”

Kurban Bayramı hazırlıklarını titizlikle tamamladıklarını dile getiren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Hemşehrilerimizin sağlıklı ve hijyenik koşullarda kurallara uygun şekilde kesimlerini yapabilmeleri için tüm düzenlemeleri gerçekleştirdik. Görevli çalışma arkadaşlarımız hemşehrilerimizin işlerini kolaylaştırmak için belirlediğimiz kurban kesim yerlerinde bulunacak. İlçemizde bayramın mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçmesi için gereken her şeyi yapıyoruz. Merkezefendili hemşehrilerimizin bayramı ağız tadıyla yaşaması için 24 saat görev başında olacağız” ifadelerini kullandı.


Denizli,Merkezefendi Belediyesi

Belediyemizden Yangın Söndürme Çalışmalarına Destek

YÜZME BİLMEYEN KALMASIN PROJESİNDE YAZ DÖNEMİ BAŞVURULARI BAŞLADI

İZMİT BELEDİYESPOR GÜREŞ TAKIMI MADALYAYA DOYMUYOR

İZMİT BELEDİYESİ, BU KURBAN BAYRAMINDA DA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE DESTEK OLMAYI SÜRDÜRDÜ

SADECE SEÇİM ZAMANI DEĞİL HER ZAMAN SAHADAYIZ

İZMİT BELEDİYESİ YANGINDA VATANDAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI

İZMEK ŞAN KURSU KURSİYERLERİ YIL SONU PERFORMANSLARINI MİNİ KONSERLE SERGİLEDİ

Muratpaşa Doğa Kampı Başlıyor

Nazım Hikmet, ölümünün 61. yılında Kıranışıklar Köyü’nde anıldı

35.6°