Güçlü Birliktelikle Aşkla Çalışmaya Devam

AK PARTİ 11.06.2024 13:39:17 0
Güçlü Birliktelikle Aşkla Çalışmaya Devam

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ile birlikte Dağdibi, Karaosman, Orta, Tekeler ve Tığcılar mahallelerinin muhtarları, mahalle başkanları ve yönetimleri ile buluştu. Başkan Işıksu, "Mahallelerimize yaptığımız çalışmaları değerlendirip yeni ihtiyaçları birlikte değerlendirdik. Bu güçlü birliktelikle Adapazarı'mızın huzur ve refahı için aşkla çalışmaya devam inşaallah" dedi.

Işıksu’dan Beş Mahalle Toplantısı

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç ve Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ile birlikte Dağdibi, Karaosman, Orta, Tekeler ve Tığcılar mahallelerinin muhtarları, mahalle başkanları ve yönetimleri ile bir araya geldi. Toplantıda mahallelerde yapılan çalışmalar değerlendirildi ve yeni ihtiyaçlar üzerinee görüşmeler yapıldı.

Memnuniyet Var

Başkan Işıksu, mahallelerin huzur ve refahını artırmak için bu güçlü birliktelikle aşkla çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. Işıksu, "Şehrin kalbi Adapazarı’mızda insan odaklı nitelikli projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Çok güzel bir istişare toplantısı yaptık. Bu güçlü birliktelikle Adapazarı'mızın huzur ve refahı için aşkla çalışmaya devam inşaallah." dedi. Toplantıya katılan muhtarlar ve mahalle başkanları da iş birliği içinde çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Yakın Takip, Hızlı Çözüm

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan da toplantıda yaptığı konuşmada, "Mahallelerimizin ihtiyaçlarını yakından takip ediyoruz ve bu ihtiyaçlara hızlı çözümler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Mutlu başkanımızla birlikte mahallelerimizin refahı için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Kararlılık Vurgusu

Toplantıda ele alınan konular ve çözüm önerileri doğrultusunda Adapazarı Belediyesi’nin mahallelerde gerçekleştireceği projelerin detayları görüşüldü. Başkan Işıksu, mahallelerin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler üretme konusunda kararlı olduklarını vurguladı.


Sakarya,Adapazarı Belediyesi

Milli Maç Heyecanını Birlikte Yaşayalım

Karabük Belediyesi Yaz Kursları Başlıyor

Gebere Barajı Mesire Alanı Rekor Kırdı

MERAM LAVANTA BAHÇESİ ZİYARETÇİLERİNE EŞSİZ ANLAR YAŞATIYOR

TOKİ tarafından ilçemize inşa edilen 158 konutumuzun bugün kura sonuçları açıklandı.

SELÇUKLU’DA İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

KARATAY’IN YENİ KÜTÜPHANE MODELİ “HOŞ KUBBE” AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

BİLİM MERKEZİ’NDE ÜCRETSİZ YAZ OKULU İLE BİLİM DOLU BİR YAZ

Büyükşehir, Kayseri Pastırması’nın Özgünlük Ve Üstünlüğünü Arşiv Belgeleriyle Ortaya Koydu

35.6°