Büyükşehir Belediyesi Sanat Akademisi Yaz Kursları Kayıtları Sürüyor

AK PARTİ 11.06.2024 13:29:09 0
Büyükşehir Belediyesi Sanat Akademisi Yaz Kursları Kayıtları Sürüyor

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın sanata ve sanatçıya değer vererek kente değer katma vizyonu doğrultusunda çeşitli kültür sanat etkinlikleri ve zengin içerikli kurslar düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde vatandaşlara kurs hizmeti sunan Sanat Akademisi ile çocuklar ve yetişkinler olmak üzere her kesimden vatandaşın yeteneklerini keşfetmesine imkân tanımaya devam ediyor.

Bu kapsamda, Sanat Akademisi Yaz Kursları için kayıtları 3 Haziran Pazartesi günü başlatan Büyükşehir Belediyesi, çeşitli enstrüman, resim ve tiyatro kursları ile sanatseverlere zengin içerikli kurslar vermeye hazırlanıyor.

Kayıtlar İçin Son Tarih 14 Haziran Cuma

Kayserililerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Büyükşehir Belediyesi Sanat Akademisi Yaz Kursları kayıtları için son tarih 14 Haziran Cuma günü olarak belirlenirken, kurslar kapsamında çocuklar 9-15 yaş ve yetişkinler 16 yaş üzeri olmak üzere iki kategoride eğitimler planlandı.

Sanat Akademisi Yaz Kursları’nda çocuklar 9-15 yaş kategorisinde bağlama, gitar, keman, ney, piyano, resim, tiyatro, yan flüt; yetişkinler 16 yaş ver üzeri kategorisinde bağlama, bateri, gitar, halk oyunları, keman, ney, piyano, resim, tiyatro, ud ve yan flüt braşlarında eğitimlerle kültür sanat hizmeti sunuluyor.

Kursa kayıtlar, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Merkez Konservatuarı Erenköy Mahallesi Talas Bulvarı NO: 48 adresinden, 1 fotoğraf, 1 kimlik fotokopisi teslim edilerek ve 300 TL kayıt ücreti ödenerek yapılabilecek.

Ayrıca sanatseverler Sanat Akademisi Yaz Kursları hakkında detaylı bilgiye 0 352 232 20 40 ve 0 352 666 38 01 numaralı telefonlar üzerinden ulaşabilecek.Kayseri,Kayseri Belediyesi

Büyükşehir, Kayseri Pastırması’nın Özgünlük Ve Üstünlüğünü Arşiv Belgeleriyle Ortaya Koydu

KAYMEK’in “Ücretsiz” Yaz Kurslarına 10 Binin Üzerinde Başvuru

Başkan Büyükkılıç, İlçeleri “Hizmet” ile İhya Etmeye Devam Edecek

Doktor Başkandan Özel Gereksinimli Öğrencilere “Özel Proje”

GAZİANTEP’İN HAYLAN KABAĞI REÇELİ, COĞRAFİ İŞARET TESCİLİ ALDI!

Kurbanlıklar Hijyenik Ortamlarda Kesildi

BAŞKAN ALTAY: “MERAM’DA EKOSİSTEME KATKI SAĞLAYACAK TAŞKIN KORUMA GÖLETİ PROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYORUZ”

HBB, VATANDAŞ SAĞLIĞINI ÖN PLANDA TUTAN DENETİMLERİ ARTTIRDI

ÇOCUKLAR, HALİLİYE BELEDİYESİ İLE BU YAZ YÜZME ÖĞRENECEK

35.6°