BMX World Cup öncesi Murat Kekilli coşkusu

AK PARTİ 4.06.2023 21:40:33 0
Büyükşehir Belediyesi'nin dünyanın en prestijli cross yarışı olan BMX World Cup öncesinde sahneye çıkan ünlü şarkıcı Murat Kekilli, şarkılarıyla yüzlerce kişiye unutulmaz bir akşam yaşattı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin dünyanın en prestijli süper cross kategorisi yarışına ev sahipliği yapan Sakarya Bike Fest programı birbirinden renkli görüntülerle devam ediyor.

MTB, Tour Of’tan sonra BMX
Dağ bisikletinde MTB, yol bisikletinde Tour Of olarak bilinen Dünya Bisiklet Birliği'nin (UCI) en fazla izlenen yarışları, geçtiğimiz gün Sakarya'nın yollarında gerçekleştirildi.

Sakarya Bike Fest çatısında buluşan nefes kesen mücadelelere yarın ise dünya genelinden binlerce sporseverin takip ettiği BMX Süper Cross World Cup (Dünya Kupası) yarışı ile devam edecek. Bu mücadele, vadi içindeki mavi pist alanında izleyiciler önünde koşulacak.

Başlangıç Murat Kekilli ile
3-4 Haziran olarak belirlenen 1. ve 2. tur yarışları öncesinde Ayçiçeği Bisiklet Vadisi'nde görkemli bir lansman gecesi gerçekleştirildi. Dünya ve Avrupa şampiyonu yıldız sporcuların katıldığı gece, ünlü şarkıcı Murat Kekilli'nin konseriyle başladı.

Kekilli, şarkılarıyla Ayçiçeği Bisiklet Vadisi tribünlerini dolduran yüzlerce kişiye unutamayacakları bir akşam yaşattı. Vadide BMX heyecanının ateşlendiği konser programına Sakaryalılar yoğun ilgi gösterdi.

Vadi sahnesinde şarkılar hep bir ağızdan söylendi. Kekilli, kendisini büyük bir coşkuyla karşılayan izleyicilere Sakarya'ya duyduğu sevgiyi anlattı. Konseri ailesiyle birlikte izleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Kekilli’ye günün anısına çiçek ve hediyeler takdim etti. Program bisiklet şovları, yarış tanıtımları ve bisiklet çekilişlerinin yer aldığı lansman töreniyle devam etti.  

Sakarya Bike Fest'in programı:
●         3 ve 4 Haziran Cumartesi-Pazar (iki gün sürecek)
UCI BMX Supercross World Cup1, 2 - (Dünya Kupası)-Ayçiçeği Bisiklet Vadisi
Başlangıç Saati: 09:00 –17:00
3 Haziran: Cengiz Kurtoğlu konseri
Yer: Ayçiçeği Bisiklet Vadisi
Saat: 20.30


Sakarya,Sakarya Belediyesi

PAMUKKALE BELEDİYESİ İMAR MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU (GÖZLER)

KOMUTANLARDAN BAŞKAN TOSYALI’YA ZİYARET

Büyükşehir Belediyesi, Çevre Dostu Aydınlatma Projeleri ile Kentin Geleceğine Işık Tutuyor

BAŞKAN ALTAY: “MEVLİD KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN”

PİR ALİ SULTAN TÜRBESİ VE MESCİDİNDE RESTORASYON ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

İnegöl’de yollara kalite, ulaşıma konfor geliyor

Fatma ve Ömer Faruk kardeşlerimizin mutluluklarına ortak olduk.

Mamak’ta Köşe Bucak Temizlik Sürüyor

DARICA'NIN TARİHİ ÇINARLARI KORUMA ALTINDA

24.2°