''Başkan mahallenizde'' projemiz kapsamında bugün Tahirinli mahallemizde idik. Sorunları yerinde inceleyip vatandaşlarımızla sohbet ettik. Daha güzel İncesu için çalışıyoruz.
''Başkan mahallenizde'' projemiz kapsamında bugün Tahirinli mahallemizde idik. Sorunları yerinde inceleyip vatandaşlarımızla sohbet ettik. Daha güzel İncesu için çalışıyoruz. Kayseri, İncesu Belediyesi
Yomramızı Sanatın Her Dalıyla Buluşturmaya Devam Edeceğiz
İYİ PARTİ İLÇE YÖNETİMİ İFTAR YEMEĞİ
Belediye Başkanımız Av. Mustafa İLMEK saha çalışmaları kapsamında birim müdürleri ile Tahirinli mahallesini ziyaret ederek vatandaşların isteklerini dinledi...
ASİST PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERİMİZE FORMA HEDİYE ETTİK.
Güreş sezonu öncesi pehlivanlarımıza kıspetlerini teslim ettik.